• Detail firmy

Helena Plíšková

Základní popis

Psí salon - koupání, fénování, stříhání, vyčesávání a trimování, ošetření uší, očí a tlapek, odstranění klíšťat a blech. Každá pátá návštěva zdarma. Kompletní, levný, profesionální servis. Atraktivní ceny a bonusy.

Adresa

Znojemská 131
669 02 Kuchařovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01198467
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psí salon Endy Znojmo-úpravna a stříhání psů

Používáme speciální a značkovou kosmetiku. Máme second-hand drobných chovatelských potřeb.

Kontaktní údaje

E-mail: salonendy@seznam.cz
WWW: www.salonendy.snadno.eu

Kontaktní osoba

Helena Plíšková - Majitel

Mobil: +420 775 864 405
E-mail: salonendy@seznam.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.