• Detail firmy

Helena Pikhartová

Základní popis

Nabídka jednorázového i periodického kompletního úklidu firem, domácností a bytových domů. Čištění koberců a sedacích souprav profesionální technikou.

Adresa

Spojilská 1778
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18861091

Výrobky, činnosti

Kompletní úklidy

Kontaktní údaje

E-mail: info@hepi-uklid.cz
WWW: www.hepi-uklid.cz

Kontaktní osoba

Helena Pikhartová - Jednatel

Mobil: +420 724 123 127

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

Rožek Miroslav - čištění, mytí a úklidy

Specializujeme se na profesionální hloubkové čištění koberců, křesel, židlí, sedacích souprav a dalších čalouněných povrchů extrakční metodou. Čistíme interiéry aut, podlahy, myjeme okna a výlohy a věnujeme se dalším úklidovým činnostem. Své služby nabízíme v Brně a přilehlém okolí.