• Detail firmy

Helena Pergnerová

Základní popis

Decuobchůdek - vše pro decoupage, ubrousky, kapesníčky, 3D papíry, pedig, reprodukce, výtvarné potřeby, modelovací hmoty, barvy, laky, lepidla, přízdoby, dekorační doplňky, ozdobné děrovačky, výseky, floristika, podčajníky.

Adresa

Pod Spravedlností 933
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76562450
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

3D papíry

Kontaktní údaje

WWW: www.decuobchudek.cz

Kontaktní osoba

Helena Pergnerová - Majitel

Mobil: +420 604 756 995
E-mail: decuobchudek@seznam.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.