• Detail firmy

Helena Burešová

Základní popis

Zakázková výroba bran, plotů, mříží a zábradlí. Vyrábíme schodiště, zábradlí, ploty, brány i branky z kovaných profilů, nerez, ocelové konstrukce, vše v různých povrchových úpravách. Dále nabízíme prodej hotových polotovarů pro výrobu bran a mříží.

Adresa

Brněnská 59b
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86875515
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba bran, plotů, mříží a zábradlí

Kontaktní údaje

Mobil: 739 467 392
E-mail: helena.zdenkova@marhel.cz
WWW: www.marhel.firmy.cz

Kontaktní osoba

Helena Burešová - Majitel

Mobil: 774 743 943
Další firmy v oboru

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.