• Detail firmy

HEJZICOM TECH s.r.o.

Základní popis

provádí - zabezpečení budov - kamerové, vstupní domovní systémy e-shop - PC - elektronika - zabezpečovací systémy - TV, SAT rozvody, ...

Adresa

Sartoriova 28/13
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24236802
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zebezpečovací systémy, internet.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 020 316
E-mail: hejzlarova@hctech.cz
WWW: www.hejzicomtech.cz

Kontaktní osoba

Bc. Lucie Hejzlarová, DiS. - Jednatel

Mobil: +420 773 749 090

Ing. Zdeněk Hejzlar - Jednatel

Další firmy v oboru

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.