• Detail firmy

HEJHAL JAN

Základní popis

Projekce, výroba a montáž moderních interiérů. Nabízíme dětské a obývací pokoje, koupelny, kuchyně, ložnice, kancelářský nábytek, pracovny.

Adresa

Pařížská 203/19
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71826335
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 550 847
E-mail: jan.hejhal@centrum.cz
WWW: www.moderninterior.cz

Kontaktní osoba

JAN HEJHAL - Majitel

Mobil: +420 606 550 847
Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.