• Detail firmy

Hedvika Biolková

Základní popis

Jsem zástupce společnosti Abivia s.r.o. Provádíme oddlužení fyzických osob (osobní bankrot) dle insolvenčního zákona. Provádíme poradenství a kompletní servis až do vyřízení a schválení oddlužení.

Adresa

Trojanovice 510
744 01 Trojanovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74774913
  • Služby

Výrobky, činnosti

Oddlužení fyzických osob.

Kontaktní údaje

E-mail: abivia.nj@email.cz
WWW: abivia.cz

Kontaktní osoba

Hedvika Biolková - Generální ředitel

Mobil: +420 736 689 103
E-mail: abivia.nj@email.cz
Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.