• Detail firmy

HEDMARK a.s.

Základní popis

Firma Hedmark a.s. se zabývá z 60% importem a exportem potravinářských komodit a z 40% dalších technických komodit. Spolupracuje s Středoevropskou, východoevropskou a středoasijskou obchodní komorou v ČR (SVSOK).

Adresa

Kubánské náměstí 1391/11
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28877136
DIČ:  CZ28877136
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Potravinářské komodity

Potravinářské komodity pro řeznictví, masokombináty, výrobny lahůdek, restaurace, pizzerie, hotely, pekárny, cateringové společnosti...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 645 116
E-mail: bela.siposova@hedmark.cz
WWW: www.hedmark.cz

Kontaktní osoba

Běla Šipošová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.