• Detail firmy

HeavyCargo Praha, s.r.o.

Základní popis

Přeprava těžkých a nadměrných nákladů. Obchod se skladovými a kancelářskými kontejnery. Přepravujeme vozidlem s hydraulickou rukou. Zajišťujeme povolení po těžké a nadměrné přepravy v rámci EU, mimo EU, včetně Ruska, všech bývalých států až po Asii.

Adresa

Chrášťany 140
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27419631

Výrobky, činnosti

Přeprava těžkých a nadměrných nákladů. Obchod se s

Přeprava těžkých a nadměrných nákladů. Obchod se skladovými a kancelářskými kontejnery. Přepravujeme vozidlem s hydraulickou rukou. Zajišťujeme povole

Kontaktní údaje

E-mail: 257 950 590
E-mail: info@heavycargo-praha.cz
WWW: www.heavycargo-praha.c...

Kontaktní osoba

Michal Helt - Jednatel

Mobil: 774 961 138
Další firmy v oboru

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.