• Detail firmy

HEATEST, s.r.o.

Základní popis

Společnost HEATEST je zkušební laboratoří otopných těles. K tomu účelu má vybudované zkušební zařízení - kalorimetrickou komoru.

Adresa

Býkev 84
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27390951

Výrobky, činnosti

Měření , reguleca

Kontaktní údaje

E-mail: info@heatest.cz
WWW: www.heatest.cz

Kontaktní osoba

Ing. VOJTĚCH HAROK - Jednatel

Mobil: +420 737 284 443

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.