• Detail firmy

HDS - Systems, s.r.o.

Základní popis

Specializovaný importér, distributor a výrobce v oblasti kamerových systémů, satelitní techniky a televizních kabelových rozvodů.

Adresa

Střešovická 1068/35
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47124792

Výrobky, činnosti

Poradenské služby.

Specializovaný importér, distributor a výrobce v oblasti kamerových systémů, satelitní techniky a televizních kabelových rozvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: cctv@hdsystem.cz

Kontaktní osoba

Juraj Mihalík - Jednatel

Telefon: +420 233 090 054
Mobil: +420 736 774 968
Fax: +420 233 090 055
E-mail: cctv@hdsystem.cz
WWW: www.hdsas.sk/cz
Další firmy v oboru

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.