• Detail firmy

HD PROGRES, a.s.

Základní popis

Nabízíme revize, prohlídky, odborné posudky a zpracování protokolů provozní způsobilosti objektů a technologických zařízení.

Adresa

Pražákova 3
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25353799
DIČ:  CZ25353799
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Realizace staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 622 686
Telefon: +420 596 619 280
Mobil: +420 602 726 959
Mobil: +420 777 065 588
E-mail: hajda@hdprogres.cz
WWW: www.hdprogres.cz

Kontaktní osoba

Denisa Jüngerová - Prokurista

ing. Josef Hajda - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.