• Detail firmy

HC Jiskra Skuteč o.s.

Základní popis

Hokejový klub HC Jiskra Skuteč působící v meziokresní soutěži od roku 2009.

Adresa

Svatopluka Čecha 122
538 54 Luže

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22829164
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hokejový klub

Kontaktní údaje

E-mail: roman.stary@email.cz
WWW: www.jiskraskutec.cz

Kontaktní osoba

Roman Starý

Mobil: +420 736 763 976
E-mail: roman.stary@email.cz
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!