• Detail firmy

HBC finance s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na kalkulaci hypoték, přesnou kalkulaci získáte v naší hypoteční kalkulačce. Srovnáváme většinu hypotečních úvěrů tuzemských bank.

Adresa

Masarykovo náměstí 1484
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02271770

Výrobky, činnosti

Hypotéky

Naše hypoteční kalkulačka srovnává nejlevnější hypotéky na trhu. Snažíme se klientům ukazovat všechny poplatky spojené s hypotékou, proto každému klientovi počítáme RPSN (reálnou sazbu).Většinou jsme schopni zajistit snížení LTV ze 100% na 85%.

Kontaktní údaje

E-mail: centrala@hbc-finance.cz
WWW: www.hbc-finance.cz

Kontaktní osoba

Jana Nešpůrková

Mobil: +420 777 466 765
E-mail: centrala@hbc-finance.cz

Bc. Petr Boruch - Jednatel

Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.