• Detail firmy

HBAPS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se realizací pozemních, vodohospodářských, lesotechnických staveb a výstavbou opěrných zdí z lomového kamene a gabionů.

Adresa

Tanvaldská 1459
463 11 Vratislavice nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27266036

Výrobky, činnosti

realizace pozemních

vodohospodářských, lesotechnických staveb a výstavbou opěrných zdí z lomového kamene a gabionů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 393 258
Mobil: +420 777 264 253
E-mail: uncovsky.hbaps@volny.cz
WWW: www.hbaps.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Unčovský - Jednatel

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.