• Detail firmy

HB STAVIVA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka montážní plošiny na automobilu pro natírání fasád, mytí oken, montáže reklamních konstrukcí a antén, kácení a prořezávání stromů.

Adresa

Palackého 2966
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27270602

Výrobky, činnosti

Pronájem montážní plošiny.

Kontaktní údaje

Telefon: 415 653 892
E-mail: hbplosiny@seznam.cz
WWW: www.hbplosiny.cz

Kontaktní osoba

Hynek Bechiňský - Jednatel

Mobil: 608 529 027
Další firmy v oboru

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.