• Detail firmy

HB group, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme úklid domácností, firem, provozů včetně dodávání hygienického servisu. Máme několikaleté zkušenosti v oboru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Naší předností je diskrétní přístup, kvalita, odbornost a flexibilita.

Adresa

Skalní 1088
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26834723

Výrobky, činnosti

Úklid

Kontaktní údaje

Mobil: +420 601 345 727
E-mail: info@hb-group.cz
WWW: www.hb-group.cz

Kontaktní osoba

Jitka Kostková - Jednatel

Mobil: +420 724 773 662

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.