• Detail firmy

HAWLIK & sons, s.r.o.

Základní popis

V současné době provádí firma práce: rekonstrukce interiérů a bytů, montáž sádrokartonů včetně instalací, elektroinstalací a osvětlení, kompletní půdní vestavby, montáže plovoucích podlah, koberců a PVC krytin, nákladní doprava, atd...

Adresa

Ostravská 92/53
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27784649
DIČ:  CZ27784649
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavba

- stavby na klíč, montáž sádrokartonů včetně instalací, elektroinstalací a osvětlení, minerální podhledy, izolace, podlahové krytiny, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 131 015
E-mail: hawlik@hawlik.cz
WWW: hawlik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hawlik - Jednatel

Mobil: +420 605 272 339

Hana Hawliková - Jednatel

Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.