• Detail firmy

HAWLIK & sons, s.r.o.

Základní popis

V současné době provádí firma práce: rekonstrukce interiérů a bytů, montáž sádrokartonů včetně instalací, elektroinstalací a osvětlení, kompletní půdní vestavby, montáže plovoucích podlah, koberců a PVC krytin, nákladní doprava, atd...

Adresa

Ostravská 92/53
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27784649
DIČ:  CZ27784649
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavba

- stavby na klíč, montáž sádrokartonů včetně instalací, elektroinstalací a osvětlení, minerální podhledy, izolace, podlahové krytiny, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 131 015
E-mail: hawlik@hawlik.cz
WWW: hawlik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hawlik - Jednatel

Mobil: +420 605 272 339

Hana Hawliková - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.