• Detail firmy

HAVYKONT, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kontejnerovou dopravu, přistavení kontejneru, odvoz suti a jiného odpadu, dopravení stavebního materiálu, písku, štěrku, kamene, zeminy, recyklátu. Vše vozidlem MAN o nosnosti 7 tun a kontejnery různých

Adresa

Hanychovská 575/33
460 07 Liberec III - Jeřáb

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22796002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme kontejnerovou dopravu

pro Liberec a okolí, přistavení kontejneru, odvoz suti a jiného odpadu, dopravení stavebního materiálu, písku, štěrku, kamene, zeminy, recyklátu. Vše vozidlem MAN o nosnosti 7 tun a kontejnery různých

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 289 225
Mobil: +420 774 134 039
E-mail: havykont@seznam.cz
WWW: www.havykont.cz

Kontaktní osoba

Petr Halík - Jednatel

Marcela Vyhlídková - Jednatel

Další firmy v oboru

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!