• Detail firmy

HAVOG spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí montáž, prodej a servis chladící, mrazící, klimatizační techniky. Dodává tepelná čerpadla Altherma Daikin, vývěvy, manometry, atd...

Adresa

Trnava 333
763 18 Trnava

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27701271
DIČ:  CZ27701271
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- servis, montáž a prodej veškerého chladícího zařízení, splitů a multisplitů do domácností i firem, tepelných čerpadel DAIKIN ALTHERMA, poskytuje komplexní služby od poradenství, přes projekty, dodávky a montáže , atd...

Kontaktní osoba

Ing. Roman Vogeltanz - Jednatel

Mobil: +420 604 613 631
E-mail: vogeltanz@havog.cz

Ing. Veronika Vogeltanzová - Jednatel

Mobil: +420 603 444 966
E-mail: vogeltanzova@havog.cz
Další firmy v oboru

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.