• Detail firmy

Havlová Zuzana

Základní popis

Nabízíme stříbrné šperky z korálků - náušnice, přívěsky, náramky, korále, náhrdelníky, svatební a dětské šperky, dárkové krabičky.

Adresa

Šafaříkova 370
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76345220

Výrobky, činnosti

Nabízíme stříbrné šperky z korálků

Kontaktní údaje

E-mail: koralkove-sperky@email.cz
WWW: www.sperkyzkoralku.com

Kontaktní osoba

Zuzana Havlová - Majitel

Telefon: 728 529 356
E-mail: koralkove-sperky@email.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

FP Garnet s. r. o.

Zabýváme se výrobou kvalitních a krásných šperků. V naší nabídce naleznete snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky na náhrdelníky, manžetové knoflíčky, brože, křížky a další dle Vašich přání a požadavků.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.