• Detail firmy

HAVAP s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební, výkopové i zemní práce, správu nemovitostí a projektovou činnost. Zabýváme se geodézií, inženýrskou činností a realitní činností. Z

Adresa

Střelecká 482/57
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27305937

Výrobky, činnosti

Stavební, výkopové i zemní práce..

Nabízíme stavební, výkopové i zemní práce, správu nemovitostí a projektovou činnost. Zabýváme se geodézií, inženýrskou činností a realitní činností. Zaměřujeme se na nakládání s odpady a zprostředkováváme obchody a služby. Vytyčujeme stavby na pozemc

Kontaktní údaje

E-mail: info@havap.cz
WWW: www.havap.cz

Kontaktní osoba

Svitlana Poluchina - Jednatel

Mobil: +420 774 657 715

Michal Havlata

Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.