• Detail firmy

HAVAI PARK, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem kuchyňského, koupelnového i čalouněného nábytku, obývacích stěn a nábytkových sestav.

Adresa

Jerlochovice 120
742 45 Jerlochovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27850064
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 184 554
Telefon: +420 731 184 210
Telefon: +420 731 184 215
E-mail: info@nabytekmorava.cz
WWW: www.nabytekmorava.cz
WWW: www.kuchynemorava.cz

Kontaktní osoba

LUCIE PAVEROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 731 184 210
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.