• Detail firmy

Hattrick plus, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zakládání prům., občanských staveb včetně rodinných domů. Rekonstruujeme bytové a občanské stavby, stavíme rodinné domy na klíč. Specializujeme se na odstraňování poruch narušených staveb, nejen na poddolovaném území.

Adresa

Ruská 398/43
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27777359

Výrobky, činnosti

Provádíme zakládání prům., občanských staveb

Provádíme zakládání prům., občanských staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 693 727
Mobil: +420 608 565 316
E-mail: hattrickplus@email.cz

Kontaktní osoba

Vilém Ing. Medek - Jednatel

Mobil: +420 608 565 316
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.