• Detail firmy

HASPO - KOVOVÝROBA, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž dopravních systémů. Nabízíme služby zámečnictví, opravy strojů, strojních celků a silničních vozidel. Kovovýroba a kovoobrábění.

Adresa

Libušina 4778
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27306488
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění a kovovýroba

Nabízíme služby zámečnictví, opravy strojů, strojních celků a silničních vozidel.

Kontaktní údaje

Telefon: 474 642 393
E-mail: haspo@centrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Leden - Jednatel

Mobil: 603 752 709

Vlastimil Haltuch - Jednatel

Další firmy v oboru

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.