• Detail firmy

HASMAT, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme hasicí přístroje, hydranty, požární dveře a revizní dvířka, hadice, proudnice, požární nátěry, ucpávky INTUMEX, požární pásky a mřížky. Nabízíme revize hasicích přístrojů a hydrantů.

Adresa

Valčíkova 1950/3
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27367053

Výrobky, činnosti

Požární ochrana objektů a staveb

Vyrábíme a prodáváme hasicí přístroje, hydranty, požární dveře a revizní dvířka, hadice, proudnice,

Kontaktní údaje

E-mail: pozarni.servis@hasmat.cz

Kontaktní osoba

Radek Řehoř - Jednatel

Mobil: +420 602 155 254
E-mail: pozarni.servis@hasmat.cz
WWW: www.hasmat.cz
Další firmy v oboru

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.