• Detail firmy

HAS car, s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy vozidel všech značek, autorizovaný Bosch car servis, měření emisí benzin, diesel, záruční i pozáruční servis. Provádíme seřízení geometrie, diagnostika bosch, opravy autoelektro. Prodáváme náhradní díly.

Adresa

Poděbradova 844/31
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25865137

Výrobky, činnosti

Provádíme opravy vozidel všech značek

Provádíme opravy vozidel všech značek Prodáváme náhradní díly.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 116 204
E-mail: hascar@volny.cz
WWW: www.volny.cz/hascar

Kontaktní osoba

Jindřich Suchý - Majitel

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.