• Detail firmy

Hartman - stavebnictví

Základní popis

Specializujeme se na veškeré stavební práce, zednictví v Libereckém kraji. Provádíme rekonstrukce bytů, domů a firem, montáže plastových, dřevěných a hliníkových oken, montáže sádrokartonů a minerálních podhledů. Realizujeme obklady a dlažby.

Adresa

Budějovická 347/19
460 08 Dolní Hanychov - Liberec VIII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46742026
DIČ:  CZ7207312574
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže plastových oken Liberec

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 350 822
E-mail: paja.hartman@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hartman - Majitel

Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.