• Detail firmy

HARTMAN a spol. s r.o.

Základní popis

Hlavní činnost společnosti je zaměřena na výrobu plošně frézovaných, fóliovaných kuchyňských dvířek, výrobu kuchyní a nábytku na zakázku. Nabízíme nábytková dvířka, dvířka na míru, patinované kuchyně, hliníková dvířka, frézování dvířek apod.

Adresa

Čepirohy 115 - Areál BSM
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40229050
DIČ:  CZ40229050
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytková dvířka

Vyrábíme nábytková dvířka. Dvířka dodáváme s 56 druhy frézování a 73 dekory folií. Nábytková dvířka nabízíme v různých velikostech. Dvířka na zakázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 500 727
E-mail: hartman@hartmanaspol.com
WWW: www.hartmanaspol.cz

Kontaktní osoba

Václav Hartman - Jednatel

Další firmy v oboru

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.