• Detail firmy

HARPAG, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se poskytováním poradenských služeb zaměřených na optimalizaci firemních i soukromých financí. Realizujeme výběrových řízení na pojištění firem. Nabízíme pojištění do oblasti válečných konfliktů či pojištění pro zdravotnické organizace, releasing nemovitostí či makléřský pojišťovací servis.

Adresa

Cukrovarnická 838/57
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27411141
DIČ:  CZ27411141
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronické aukce

Specializujeme se na pořádání elektronických aukcí. Elektronické aukce nabízíme pro soukromé subjekty i pro veřejné zadavatele.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 490 092
E-mail: info@harpag.cz
WWW: www.harpag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladan Hátle - Jednatel

Další firmy v oboru

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.