• Detail firmy

Harmonie Rajhrad s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby týkající se hubnutí, relaxace, zdraví, i přírodního léčitelství a astrologie.

Adresa

Ostrůvek 388
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26240831
DIČ:  CZ26240831

Výrobky, činnosti

Hubnutí

Nabízíme skrz přístroje: Vacupress - podtlaková masáž, kde baňky nasají podkoží a pohyby se roztáhují stěny tukových buňek. Dochází i k detoxikaci podkoží. Lymfodrenáže - podpora hubnutí při vacupressu, prevence žilního onemocnění.

Kontaktní údaje

E-mail: info@harmonierajhrad.cz
WWW: www.harmonierajhrad.cz

Kontaktní osoba

Eva Krylová

Mobil: +420 723 281 664
E-mail: info@harmonierajhrad.cz

Ing. Dana Krylová - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.