• Detail firmy

HARMONIE CS, spol. s r.o.

Základní popis

Stavební firma zabývající se bouráním a rekonstrukcí objektů. Nabízíme zednické práce, rekonstrukci celého bytu, elektroinstalace, podlahové krytiny, štuky, malby, výměnu oken. Také provádíme rekonstrukce bytového jádra, panelových bytů, koupelen.

Adresa

V mokřinách 16
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63674530

Výrobky, činnosti

Bourací práce a rekonstrukce objektů

Zednické práce, rekonstrukci celého bytu, elektroinstalace, podlahové krytiny, štuky, malby, výměnu oken.

Kontaktní osoba

Miroslav Jurka

Mobil: +420 731 751 729
E-mail: pemirk@seznam.cz

Pavel Pressburg - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.