• Detail firmy

HARMATY PRAHA CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Restaurace. Pořádáme firemní večírky a akce, svatby a svatební hostiny, promoce, rauty, rodinné oslavy, školení, semináře

Adresa

Anglická 529/15
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25729535

Výrobky, činnosti

Restaurace. Pořádáme firemní večírky a akce,

Kontaktní údaje

E-mail: info@bonante.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pýcha - Jednatel

Mobil: +420 602 236 180
E-mail: info@bonante.cz
WWW: www.bonante.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.