• Detail firmy

Happy Materials s.r.o.

Základní popis

Zastupujeme veletržní společnost Messe Frankfurt. Dále poskytujeme vzdělávání v oblasti materiálů pro architekturu, design a kreativní obory. Provozujeme Knihovnu materiálů MatériO.

Adresa

Říčanova 753/19
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27204821

Výrobky, činnosti

Zastupujeme veletržní společnost Messe Frankfurt

Dále poskytujeme vzdělávání v oblasti materiálů pro architekturu, design a kreativní obory. Provozujeme Knihovnu materiálů MatériO.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 355 246
E-mail: info@happymaterials.com
WWW: www.happymaterials.com
WWW: www.messefrankfurt.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Hendrych - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.