• Detail firmy

Hana Zoubková - ZETEX

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme voděodolné ochranné pracovní zástěry z pogumovaného textilu. Používáme výhradně tuzemský materiál. Vše jsme schopni zhotovit dle požadavků zákazníka.

Adresa

Věžky 56
751 19 Věžky

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63033861
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Voděodolné ochranné pracovní zástěry

- z pogumovaného textilu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 223 112
Fax: +420 581 223 112
E-mail: info@hanazoubkova.info
E-mail: +420721040122
WWW: www.hanazoubkova.info
Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.