• Detail firmy

Hana Zoubková - ZETEX

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme voděodolné ochranné pracovní zástěry z pogumovaného textilu. Používáme výhradně tuzemský materiál. Vše jsme schopni zhotovit dle požadavků zákazníka.

Adresa

Věžky 56
751 19 Věžky

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63033861
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Voděodolné ochranné pracovní zástěry

- z pogumovaného textilu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 223 112
Fax: +420 581 223 112
E-mail: info@hanazoubkova.info
E-mail: +420721040122
WWW: www.hanazoubkova.info
Další firmy v oboru

Jaroslav Žálčík

Dodáváme sortiment pro hasiče a záchranáře. Nabízíme uniformy zásahové, pracovní, vycházkové, zásahovou obuv, rukavice, přilby, hasicí přístroje, vyprošťovací techniku, světelnou a zvukovou výstrahu, výstražné prostředky, čerpadla, ventilátory, savice, hadice, žebříky, vybavení pro požární sport a další sortiment. Poskytujeme služby v oblasti PO.

OXYLINE Sp. z o.o.

Jsme společnost, která vyrábí všechny zabezpečovacích zařízení při práci. Naše pokračující produkce zahrnuje respirátory, masky, ochranné brýle, rukavice, fólie na brýle, příslušenství pro práci ve výškách, jako jsou lana, háky, postroje, jistící soupravy, dekorační samosvorného a samosvorným. Radíme našim klientům při výběru masky. Zajišťujeme ochranu života a zdraví pracovníků.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.