• Detail firmy

Hana Vyšlanová

Základní popis

Výroba oděvů a oděvních doplňků, velkoobchod a maloobchod, zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků.

Adresa

Jugoslávská 2841/43
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44776535
DIČ:  CZ6255100786

Výrobky, činnosti

Velkoobchod a maoobchod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 180 063
Mobil: +420 777 180 061
WWW: www.keramickedarky.mypage.cz

Kontaktní osoba

Hana Vyšlanová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.