• Detail firmy

Hana Vršecká

Základní popis

Široká nabídka čerstvých řezaných květin. Dále nabízíme květiny hrnkové a to jak pokojové tak i venkovní. Údržba interierových květin.

Adresa

Na Kozačce 1212/4
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44297483

Výrobky, činnosti

Údržba interierových květin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 913 910
E-mail: info@kvetinyvrsecka.cz
WWW: www.kvetinyvrsecka.cz/

Kontaktní osoba

Hana Vršecká - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.