• Detail firmy

Hana Vlková

Základní popis

Nabízíme veškeré kadeřnické služby jako stříhání, foukání, barvení, melírování, poradenství, barevnou typologii, prodlužování vlasů, regenerace vlasu, rovnání vlasu, prodej vlasové kosmetiky Alcina.

Adresa

Stříbrné Hory 136
341 01 Nalžovské Hory - Stříbrné Hory

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64189741

Výrobky, činnosti

Kadeřnictví

Kontaktní údaje

E-mail: hanka@studiokrasyklatovy.cz
WWW: studiokrasyklatovy.cz

Kontaktní osoba

Hana Vlková - Majitel

Mobil: +420 775 602 275
E-mail: hanka@studiokrasyklatovy.cz
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.