• Detail firmy

Hana Vlčková

Základní popis

Cukrovinky, lahůdky - výroba výroba - lahůdky, chlebíčky, obložené mísy, bagety, saláty, pomazánky,provádí cateringové služby.

Adresa

Kollárova 4766/19
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01834703
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Cukrovinky, lahůdky - výroba

výroba - lahůdky, chlebíčky, obložené mísy, bagety, saláty, pomazánky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 309 001
Mobil: +420 724 046 792
E-mail: lahudky-vlckova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hana Vlčková - Majitel

Mobil: +420 731 068 937

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!