• Detail firmy

Hana Vaňková

Základní popis

Nabízím krejčovské služby. Šití dětských, dámských i pánských oděvů (i nadměrných velikostí), povlečení, polštářů, záclon, pracovních oděvů, sportovních trikotů, divadelních kostýmů a jiné. Ze svých i z dodaných materiálů.

Adresa

Pátek 203
290 01 Pátek

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70728569
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Šití oděvů - dámské, pánské, dětské.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 537 166
E-mail: hana.v1@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hana Vaňková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.