• Detail firmy

Hana Surovcová

Základní popis

Zabývám se vázáním svatebních, dárkových i smutečních kytic, výzdobou interiérů i exteriérů a návrhy a realizacemi zahrad.

Adresa

Slopné 191
763 23 Slopné

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45682291

Výrobky, činnosti

Vázání kytic

Kontaktní údaje

WWW: www.peonia-design.webnode.cz

Kontaktní osoba

Hana Surovcová - Majitel

Mobil: +420 737 870 407
E-mail: hankasurovcova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.