• Detail firmy

Hana Špačková

Základní popis

Prodáváme veškerý nábytek a kuchyňské linky včetně spotřebičů. Nabízíme zdravotní matrace, sedací soupravy, postele, skříně, pohovky, židle a stoly.

Adresa

Pražská 92
338 05 Mýto

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11618370

Výrobky, činnosti

Prodej nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 750 615
E-mail: roli.myto@klikni.cz
WWW: www.nabytek-roli.cz

Kontaktní osoba

Hana Špačková - Majitel

Mobil: +420 736 641 407
Další firmy v oboru

MILAN KUBÁT

Zabýváme se výrobou kompletního interiérového i zahradního nábytku. Nabízíme schodiště, okna, dveře, altány, přístřešky, venkovní terasy či srubový nábytek. Garantujeme vysoce kvalitní služby za velice rozumné ceny.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.