• Detail firmy

Hana Smolková

Základní popis

Společnost poskytuje kompletní vedení daňové evidence, zpracování daňových přiznání, účetnictví, mzdy, DPH, vyřizování pochůzek na úřadech.

Adresa

Průsečná 500/1, Jaroslav Vranovský -AUTOREP
669 04 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72453061
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní vedení daňové evidence, zpracování daňových přiznání, účetnictví, mzdy, DPH, vyřizování pochůzek na úřadech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 336 226
E-mail: smol.hana@gmail.com
WWW: www.ucetnictvihana.cz

Kontaktní osoba

Smolková Hana - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Drahomíra Čechová - Účetnictví

Poskytuji komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťuji vedení mezd, účetnictví a daňové evidence pro živnostníky, malé a středně velké firmy.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.