• Detail firmy

Hana Šináglová

Základní popis

Provádění úklidových prací a žehlení. Údržba koupelny, kuchyně, toalety, podlahových ploch a nábytku. Nabídka péče o domácí zvířata.

Adresa

Husitská 157/80
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86583212

Výrobky, činnosti

Úklidové práce.

Provádění úklidových prací a žehlení. Údržba koupelny, kuchyně, toalety, podlahových ploch a nábytku. Nabídka péče o domácí zvířata. Zajištění pochůzek. Prodej čisticích prostředků a dárkových poukazů. Nabízíme postavební a generální úklid.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pohodlnejsizivot.cz
WWW: www.pohodlnejsizivot.cz

Kontaktní osoba

Hana Šináglová - Majitel

Mobil: +420 775 909 402

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.