• Detail firmy

Hana Šebková

Základní popis

Komplexní systém vzdělávání pro Vás K dosažení efektivních výsledků jako jediní využíváme synergického spojení seminářů, mastermindů, kurzů a konzultací společně s praxí formou podnikatelských a investorských klubů.

Adresa

Pivovarská 226/14
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63274094

Výrobky, činnosti

Semináře

Kontaktní údaje

E-mail: evita24@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hana Šebkova - Majitel

Mobil: +420 604 861 416
E-mail: evita24@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.