• Detail firmy

Hana Schreiberova

Základní popis

Společnost prodává keramické slinuté dlažby a obklady a to 1., 2. i 3. jakosti. Různé rozměry, výběr z mnoha dekorů (imitace kamene, dřeva,..), i barev. Mrazuvzdorná, venkovní i vnitřní. Možno dopravy pouze za spotřebu nafty.

Adresa

Palackého 630/24
571 01 Moravská Třebová (Předměstí)

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87278081
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

- keramické dlažby a oblkadů. Možnost zajištění i pokládky a dopravy za příjemné ceny.

Kontaktní osoba

Hana Schreiberova - Jednatel

Mobil: +420 736 772 443

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

KOVAZ s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a servis hydrauliky a pneumatiky. V naší nabídce naleznete hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, rozvaděče elektřiny, proporcionální DC ventily, hladinoměry, elektronická teplotní čidla, lisy na hadice, zařízení pro čištění trubek a mnoho dalšího.