• Detail firmy

Hana Roštová

Základní popis

Rodinný penzion Hana se nachází v klidné části města Loket u Karlových Varů s výhledem na hrad Loket. Pension Hana nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a v apartmánech s vlastním soc. zařízením, TV, WiFi, parking.

Adresa

ČSA 373/13
357 33 Loket nad Ohří

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62641859
DIČ:  156-6556131538
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 685 029
E-mail: pnzion.hana@guick.cz
E-mail: info@pensionhana.cz
WWW: www.pensionhana.cz

Kontaktní osoba

Hana Roštová - Majitel

Mobil: +420 603 531 254
E-mail: info@pensionhana.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.