• Detail firmy

Hana Procházková

Základní popis

Nabídka řešení citových a profesních problémů či nedostatku sebedůvěry kombinací metod EFT a koučinku. Zajištění nalezení životních cílů.

Adresa

Pod Karlovem 1671/10
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88689786
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka řešení citových a profesních problémů

či nedostatku sebedůvěry kombinací metod EFT a koučinku. Zajištění nalezení životních cílů.

Kontaktní údaje

E-mail: eftkoucink@volny.cz
WWW: www.eftkoucink.cz

Kontaktní osoba

Hana Procházková - Majitel

Mobil: +420 774 358 173

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.