• Detail firmy

Hana Otáhalová

Základní popis

Nabízíme firemní i individuální vzdělávání v oblasti komunikace a manažerských dovedností v telekomunikacích, bankovnictví a telemarketingu.

Adresa

Příběnická 1033/14
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64739031

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme firemní i individuální vzdělávání v oblasti komunikace a manažerských dovedností v telekomunikacích, bankovnictví a telemarketingu.

Kontaktní údaje

E-mail: hana.otahalova@atlas.cz

Kontaktní osoba

Hana Otáhalová - Majitel

Mobil: +420 605 204 967
E-mail: hana.otahalova@atlas.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.