• Detail firmy

Hana Němečková

Základní popis

Realizace interiérů na klíč, prodej bytového a kancelářského nábytku včetně poradenského servisu ohledně zdravého spaní.

Adresa

Dr. M. Horákové 185/66
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41352611
DIČ:  192-446011067
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Kontaktní údaje

E-mail: hanaeinter@iol.cz
WWW: www.hane.cz

Kontaktní osoba

Hana Němečková - Majitel

Mobil: +420 602 175 500
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.